• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Adobe купува Fotolia

Ключови думи за тази тема
Adobe купува Fotolia Adobe купува Fotolia сайтовете fotolia fotolia fotolia fotolia fotolia пък знам интересно интересно място добра нова първо надявам

Adobe купува Fotolia

Мнениеот jordan_rusev » 13 Дек. 2014, 16:04

От Adobe и Fotolia разкриха че в началото на 2015-та сайта ще бъде придобит от Adobe. До финализиране на сделката фотолия ще продължи да работи както и до сега след това става собственост на Адоби и също ще си функционира по същия начин както до сега. От Адоби обаче ще вкарат нова функционалност с която потребителите на техните продукти ще могат да купуват ресурси директно чрез Creative Cloud marketplace. Стойноста за която адоби придобиват фотолия е $800 милиона. От фотолиа пък излязоха с официално съобщение че да станат част от семейството на Adobe за тях е дълго чакана да се осъществи мечта и шанс да се превърнат във водещ фактор на сцената на сток сайтовете.
Интересно дали ще се запазят цените на продуктите им и как изобщо ще повлияе цялата сделка на нас фотографите. Към момента при мен фотолия е сайта който ми носи най-високи приходи спрямо останалите средно на месец.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Adobe купува Fotolia

Мнениеот ba11istic » 14 Дек. 2014, 00:30

Доста интересна новина Дака :rock Надявам се да си остане така или ако променят нещо да е в наша полза :bleh :bleh :bleh
Аватар
ba11istic
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Препоръчваме ви

Мнениеот MonumentalDoom » 19 Дек. 2014, 10:26

Интересно. Дано има положителен ефект за нас. Не знам как ще подобрят функционалността на сайта.Тя и сега е добра с много приятен дизайн и лесен ъплоуд за разлика от други сайтове. И при мен фотолиата държи първо място :thumbup
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал

Препоръчваме ви

Мнениеот MonumentalDoom » 05 Окт. 2015, 14:49

Последно време наблюдавам положителен ефект. Продажбите ми станаха по-редовни от преди. Е и портфолиото се увеличи малко.
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток сайтове