• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Въпрос за Fotolia и опцията FREE

Ключови думи за тази тема
Въпрос за Fotolia и опцията FREE Въпрос за Fotolia и опцията FREE fotolia fotolia fotolia fotolia fotolia иначе колко знам имаш нямам друг пари нови поне всяка

Въпрос за Fotolia и опцията FREE

Мнениеот MonumentalDoom » 24 Авг. 2016, 14:27

Днес се сблъсках с този проблем. Взех да пренареждам ключовите думи цялото ми портфолио и забелязах, че доста снимки са ми с опция FREE , а нямам спомен да съм я слагал. Поне не на толко много. Забелязах после , че имам добри продажби и изплатени суми за снимки, които са с опция FREE, което ме навежда на мисълта, че те не са сваляни без пари , а тази опция работи по друг начин и не става въпрос за свободен даунлоуд. Писах им и те ми отговориха така:

H there,

Images are considered into the Free selection only when the following conditions are met:

1. Your image is declined for sale
2. You selected this option by leaving the Free Section option in "YES"

Please note, all images are first considered into our regular paid-for collection. When the image is declined, and if the Free Section option was left at "YES", it is sent back for consideration into the Free Selection and it may take a little longer than the regular process to be approved into the Free Section or completely rejected.

Please note that customers are not able to search into the Free Collection. We select 3 images from the Free Selection every week and offer them to our customers. Having your rejected images into the Free Section gives you increased visibility and customers have the choice to buy them with the Extended License.

We can remove any files currently in the Free collection at your request if you wish.

Да разбирам ли, че е добре при качване на нови снимки тази опция да ми е YES....демек, че така или иначе снимките не се свалят без пари ....Объркващо е.

Напоследък забелязвам, че и снимките ми генерират по-големи приходи от преди, а все още съм BRONZE.

Вие как процедирате?
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Въпрос за Fotolia и опцията FREE

Мнениеот jordan_rusev » 24 Авг. 2016, 20:51

Фрее опцията е ако ти отхвърлят снимката, тоест отхвърлят ти я за продажби и тогава се класира за фрии секцията където ако се одобри ще бъде фрии за 1 месец. Твоите вероятно са одобрени за продажба и в тоя случай не са фрии.
Ранга се определя на база брой продажби като subscriptions се броят 4 за 1, промяната на ранга става на определен брой продажби.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот MonumentalDoom » 25 Авг. 2016, 08:54

Знам за ранга, но той отдавна не се определя така. Откакто Adobe купиха Fotolia това отпадна и вече всяка продажба се зачита.
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 26 Авг. 2016, 20:42

Да това не го бях забелязал. Като сложиш мишката на иконката за ранга си показва колко продажби имаш и колк оостават до следващия ранг.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток сайтове