• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Сток сайт Canstockphoto регистрация и панел за работа

Ключови думи за тази тема
Сток сайт Canstockphoto регистрация и панел за работа Сток сайт Canstockphoto регистрация и панел за работа панел лично поне успех ключови ползвам files gif клас имате качване смисъл препоръчвам бързо форма

Сток сайт Canstockphoto регистрация и панел за работа

Мнениеот jordan_rusev » 18 Дек. 2012, 17:05

Canstockphoto е сток сайт от средния клас
Изображение

Можете да се регистрирате от тук, не мисля че има смисъл да обеснявам в кое поле какво се попълва. Вместо това мисля да ви покажа как се работи с работния плот. Първото нещо което трябва да направите е да си попълните данните в акаунта. Сътветно това става в Edit Profile и Edit Contact Information:

Това е небходимо за да Ви разреши да ползвате FTP за ъплоуд на снимки. Качването на снимки става от менюто Sell Files --> Upload Files. Където има web форма за качване.

Или чрез FTP: ftp.canstockphoto.com
Username: <вашия си>
Password: <вашата>

Снимките които качите чрез FTP-то се появяват в unfinished а след като вкарате ключови думи и описания ще отидат в pending. Препоръчвам обаче това да се прави в IPTC данните на снимките. Ако не знаете как ВИЖТЕ ТАЗИ ТЕМА.

След като Ви одобрят снимки можете да им сложите категории (не са задължителни). Или да си организирате снимките в серии, не е сложно..

Аз лично в този сайт други функции не ползвам. Сравнително бързо одобряват снимките и не са много претенциозни поне за сега. Ако имате въпроси, питайте. Успех на всички :)
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток сайтове