• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Едно въпросче относно сериите от снимки

Съвети, опит и препоръки в сток ориентираната фотография
Ключови думи за тази тема
Едно въпросче относно сериите от снимки Едно въпросче относно сериите от снимки сайтовете въпроса цяло вероятно относно относно какви две отново три заради заради фотографи хората фотографи

Едно въпросче относно сериите от снимки

Мнениеот pero » 02 Май 2014, 11:02

Здравейте отново!

Някой има ли представа, какви са критериите като цяло за бройката на одобрение на серия от снимки в сток сайтовете?
Нека обясня по-подробно въпроса си. До сега качвах серии по две-три снимки навсякъде и като цяло ги одобряваха. Последно качих една серия от 4 снимки с круши. Смея да твърдя че серията стана много добре и снимките бяха чудесни. Обаче навсякъде ми приеха и отхвърлиха по две. С исключение на айсток, където приеха всички снимки.
Та точно това ми провокира въпроса, дали не е заради бройката. Разглеждам други профили и виждам, че има фотографи със серии от 10 и повече снимки.
Аватар
pero
Профи
Профи|Профи|Профи

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Едно въпросче относно сериите от снимки

Мнениеот maggee » 03 Май 2014, 21:10

Да, това съм го наблюдавала и аз. Когато качиш например 10 снимки, взимат 5 а останалите връщат с причина "Подобни снимки". На хората отстрани обаче им изглеждат и тия 5 снимки като подобни. Ако качиш 20 снимки вероятно ще вземат 7-8 така че си мисля че това е причината.
п.с.
В айсток взимат всичко защото много фотографи се отказаха да качват там заради политиката им с партньорските сайтове, което рязко доведе и до спад на продажбите там.
Аватар
maggee
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток фотография, уроци и съвети