• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Какво трябва да зная за сток сайтовете и векторите

Векторрна графика, работа с векторни програми, съвети и препоръки, графичен дизайн
Ключови думи за тази тема
Какво трябва да зная за сток сайтовете и векторите Какво трябва да зная за сток сайтовете и векторите сайтовете сайтовете сайтовете колко искам имаш неща кой добра цяло какъв моля карта тоест нещата

Какво трябва да зная за сток сайтовете и векторите

Мнениеот takotokemo » 28 Март 2015, 16:03

Здравейте, искам да се занимавам с изработка тоест аз да измислям и правя векторни изображения за стоксайтове тоест да им ги продавам, с какъв компютър трябва да раполагам, какво представлява договора с такъв сайт, и данъчната декларация, продават ли се добре векторите?
Моля някой ако може да даде информация, аз съм начинаещ и не съм запознат, а тук мисля, че може някой да ми помогне.
Аватар
takotokemo
Нов
Нов|Нов|Нова

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Какво трябва да зная за стокфотографията

Мнениеот jordan_rusev » 30 Март 2015, 13:22

Векторите не изискват кой знае колко ресурс от компютъра, но всичко зависи от това колко сложни мислиш да ги правиш. Ако им нащракаш сенки, преливки, мешове и т.н.т. добре е компютъра ти да има добра карта и памет. То като цяло ако ще купуваш компютър по-добре да е по-мощен откъм ресурси.
Дали се продават зависи изцяло от теб, зависи какво ще рисуваш, ако се впуснеш в рисуването на дядо коледа и коледни картички ти гарантирам че няма да имаш успех заради безкрайно добре покритата област. Съвета ми е да рисуваш неща които ги няма за да имаш по-добро търсене/купуване. Информация какво се търси никой не може да ти даде актуална, за целта трябва сам да си направиш проучване директно в сток сайтовете, така ще си свериш часовника на какво ниво си спрямо нещата които вече са качени и се продават.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Какво трябва да зная за сток сайтовете и векторите

Мнениеот takotokemo » 30 Март 2015, 21:37

Искрено благодаря за отговора!!!
Аватар
takotokemo
Нов