• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Как се образува цената на горивата в България

Всичко останало каквото Ви хрумне
Ключови думи за тази тема
Как се образува цената на горивата в България Как се образува цената на горивата в България лично искам пари интересно каква цената цената къде линк защо долу модела files иска https

Как се образува цената на горивата в България

Мнениеот jordan_rusev » 06 Ноемв. 2014, 11:36

Понеже ми стана интересно как така паднаха цените на горивата паралелно с разследването на журналистите за качеството на горивата в България, реших да се поровя и да видя как се образуват цените им. Попаднах на една статия която доста точно описва модела на ценообразуване, но преди да я прочетете искам да Ви обърна внимание че в икономиката като правило по-скъпия продукт трябва да е по-качествен. В България обаче внасяме петрол не от качествените доставчици от арабския свят а забележете от Русия, където качеството е къде по-ниско.
Изображение
Няма да преразказвам статията а ще пусна линк по-долу да си я прочетете защото на мен лично много ми хареса как е написана. Преди това обаче да пусна линк към актуалните за момента цени на горивата.

Изображение
Докога ще тъпчем с пари Руската МАФИЯ в България?
Всичко е описано доста подробно и с точни данни, как се образува цената и каква е тя в страните близки по стандарт на нашия както в тези с мноооого по-висок стандарт на живот от нашия. И така който иска да разбере защо плаща скъпо за продукт който е некачествен и внесен от Русия, защо олигархията пак е сложила ръце в най-големия пазар, и защо ако внасяме гориво би ни излезнало по-евтино можете да прочете в
ТАЗИ СТАТИЯ. Поздравления на автора !!!

И си припомнете това като дойдат пак избори:
Изображение
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания