• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

Правила на ползване
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Българският форум за стара техника

Всичко останало каквото Ви хрумне
Ключови думи за тази тема
Българският форум за стара техника Българският форум за стара техника лично net техника техника техника форума апарат ново данни радвам остава било вид името български

Българският форум за стара техника

Мнениеот Deltichko » 19 Март 2014, 18:04

Здравейте. Каним Ви във възстановения в оригиналния си вид форум Сандъците – Българският форум за стара техника - http://www.sandaciteinfo.com/forum

Запазена е базата данни от последните 1,5 г., когато пребивавахме под името Retromuseum.net/forum, но сметнах, че е време да се върне автентичният замисъл на форума – само за старотехника. За да няма недоразумения, ще поясня, че собственик и единствен админ в домейна http://www.sandaciteinfo.com/forum съм лично аз.
Разделите са редуцирани и окрупнени в сравнение с досегашния адрес и сега форумът е по-лесен за ползуване, защото е ориентиран единствено към старотехниката. Пишете по каквито технически въпроси ви интересуват. Радвам се, че някогашният вид на форума най-е сетне е възстановен.
Остава в сила правилото ,,всеки ден по едно ново нещо във форума“ – било то скенирана литература, реклама или снимки на български апарат от миналото.

Антон Оруш
Аватар
Deltichko
Нов
Нов|Нов|Нова

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Българският форум за стара техника

Мнениеот Wade_Barret » 06 Апр. 2014, 19:31

Интересен форум :ok
Аватар
Wade_Barret