• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Препоръки за Видео заснемане на бавен/бърз кадас!!!

Сток видео. Как да правим сток видео клипове и да ги продаваме в сток сайтовете. Препоръки, съвети, обмяна на опит.
Ключови думи за тази тема
Препоръки за Видео заснемане на бавен/бърз кадас!!! Препоръки за Видео заснемане на бавен/бърз кадас!!! снимам искам скоро примерно какви тоест друга режим направя филтър получи правя целта цялата искаш

Препоръки за Видео заснемане на бавен/бърз кадас!!!

Мнениеот el_lolo » 09 Май 2011, 00:41

Искам да заснема изгрев или залез но на fast motion (забързан кадър)Смятам на ръчен режим да правя по една снимка на всеки 30сек. и в последствие при монтажа да ги направя като клипче една след друга подредени снимките на ниска резолуция 1920x1080 за да се впишат към HD-то :D
Снимам със 7д и се чудя при какви настроики да снимам slow motion(забавен кадър) 60fps достатъчни ли са?Ако ми обясните цялата хава ще съм ви наи-благодарен :wink
Аватар
el_lolo
Нов
Нов|Нов|Нова

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Препоръки за Видео заснемане на бавен/бърз кадас!!!

Мнениеот jordan_rusev » 09 Май 2011, 08:23

Ако правилно съм те разбрал искаш крайния резултат да е клип в който слънцето изгрява бързо.
За целта е нужно да заснемеш клипа на възможно най-нисък фрейм рейт, тоест 24fps и ниска скорост примерно 1/25. После при обработката му даваш да се конвертира към по висок рейт примерно 100fps и така ще се получи забързано движение.
Препоръчвам ти да го направиш скоро преди слънцето да е станало силно, от гледна точка на безопастност за техниката. Използвай задължително Polar филтър.
И пусни да видим клипа естествено. :wink
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми