• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна

Всичко останало каквото Ви хрумне
Ключови думи за тази тема
Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна добър цена цена беше беше лично лично иначе колко искам имаш неща друг друг друг

Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна

Мнениеот jordan_rusev » 12 Окт. 2010, 12:58

Мисля че трябва да има повече такива теми в които всеки който се е сблъскал с некоректни фирми да пише.

Наскоро ми се случи да потроша страшно много нерви заради един магазин за авточасти и автоморга в едно. По късно разбрах че съвсем не съм единствения пострадал.Магазина за авточасти е ЕТ АВТОГРУП, Изображение

Внимание адресите са 2 но са на една и съща мошеничка как се вижда и единия телефон съвпада.

Варна, бул. 3-ти март, до бензиностанция М-ТРЕЙД
Тел.: 0877 14 40 94, 088/5366506

Варна жк. Възраждане ( до бл. 66)
Мобилен телефон: 0878 201 211
Мобилен телефон: 0877 14 40 94

Тъй като колата ми остана в Трявна ми беше важно до петък да намеря полуоска за да мога да си я прибера в почивните дни.
Накараха ме да оставя капаро 100 лв. за полуоската която щяха да пращат от Бургас, където била базата им. Купих си и шарнир. Оставих капаро във вторник миналата седмица, в сряда не пристигна, в четвъртък дойде в късния следобед (преди да затворят) само че не пасна. Обещаха ми в петък да получа такава каквато търся по номер на шасито. Целия петък шефката не ми вдига телефона и симулира прекъсване на сигнала, накрая отидох в магазина за да ми кажат че нямало да могат да ми я доставят а капарото ще ми върнат в Понеделник.
Както и да е намерих си полуоска в друга морга (голям късмет в последния момент), много читава и запазена , като отидох в сервиза в Трявна се оказа че и шарнира не отговаря. И как ще отговаря като е за Фият Уно.
Капарото ми върнаха, а шарнира ми смениха за друг (не поискаха да ми върнат парите), заменения шарнир след 100 уверение на управителката отново не е този който ми трябва, този път имаме съвпадение - марката е уцелена но е за друг модел и клас автомобил. Вече не ми се занимава да горя нафта до магазина ще ги прежаля тези 17 лв.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна

Мнениеот jordan_rusev » 12 Окт. 2010, 17:11

Просто няма такъв магазин за авточасти, автоморга и каквото там се сетите.
Пазете се !!!
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 12 Окт. 2010, 17:29

Ако някой друг има подобни случки или премеждия, пишете хора за да сме си полезни един на друг :thumbup .
Всички имаме коли и рано или късно опираме до това да се смени някоя част, адски е гадно обаче когато започнат да те разиграват мошеници.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот latinka » 27 Окт. 2010, 21:55

Моя мъж го лъжат в същия магазин вече 3- та седмица. Взимали му парите- 550 лева, за част която не става, част върната в магазин, а нашите пари все не могат да пристигнат от Бургас. ,,Госпожа,, управителка явно търси жертви от други градове (ние сме от Силистра). Размотава ни по същия сценарий как то и Вас. Възмутени сме и смятаме да се обърнем вече към полицията. Ако има и други пострадали да се объединим. За другите ще кажа- хора, не купувайте в този магазин.!!!!!!
Аватар
latinka

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 28 Окт. 2010, 09:25

www.nedovolni.comwww.aktivnipotrebiteli.bg
Тук също можеш да пишеш, но както се оказа нашия форум излиза по-напред в търсенето.
Другото което аз се канех да направя ако не ми бяха върнали парите е да подам жалба в "Комисията за защита на потребители" - Ето ЛИНК. Предполагам имате издадена разписка за парите, сканирате я и прилагате към жалбата.
Ако има развитие по Вашия въпрос пишете !!!
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот latinka » 28 Окт. 2010, 23:47

Днес пак не отговаряха на обаждания целия ден. Вдигнаха само когато мъжът ми се обади от моя телефон. Казахме им че отиваме вече в полицията, и че много ги "хвалят" в интернет. Обещаха да върнат парите в сряда (поредната лъжа). Няма да оставим така нещата, ще си върнем парите. Ще пиша когато свърши нашия кошмар. А на Вас благодаря за тази темата, и за подкрепата.
Аватар
latinka

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 29 Окт. 2010, 09:19

Ако не ви върнат парите можеш да се свържеш и с Господари на ефира - www.gospodari.com. Това определено ще е добър ход.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот georgi969 » 29 Окт. 2010, 20:36

Що пазариш такива нещ от морга?
От морга се взимат неща които не се износват-стъкла фарове и подобни.
Аватар
georgi969
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Препоръчваме ви

Мнениеот latinka » 29 Окт. 2010, 21:31

Нямаше много време , Йордан пише, че искал да си прибере колата преди почивните дни от Трявна. И ако в другите магазини чесно казват че такава част няма, то в ЕТ АВТОГРУП на всяка цена искат да те задържат като клиент. Пробутват ти части с 1000 уверения че са същите, обаче когато отиваш на место където ти закъсала колата, виждаш , че не става. Връщаш се в магазина и вече не можеш да си върнеш парите. Така те постъпили и с него и с нас. Нашата история съм я описала подробно в NEDOVOLNITE как то ми посъветвал Йордан. Тук става въпрос не къде и какви части трябва да се купуват, а с нашия пример искаме да предпазим другите хора от такива мошеници каквито работят в ЕТ АВТОГРУП.
Аватар
latinka

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот latinka » 03 Ноемв. 2010, 19:57

Решение на Варненския районен съд: ОСЪЖДА ЕТ,, АВТОГРУП-НИНА АТАНАСОВА,,, рег. по ф.д № 923/2005год.. вписана в ТР при ВОС, ф отд., със седалище и адрес на управление на град Варна, жк . Възраждане, бл19, вх4, представляван от Нина Неделчева Атанасова ЕГН......... ДА ЗАПЛАТИ на ,, ЕВРО 07,, АД с седалище и адрес гр София , р-он Слатина, улЖендов 6 представлявано от Николай И. Т. сумма от 5034,73 лева на основании чл.79, ал1, от ЗЗД вр. чл. 327 ал.1 от ТЗ, представляваща НЕИЗПЛАТЕНА ПОКУПНА ЦЕНА на стоки в 124 броя . И т.н и т.н .Подробно на http://vrs.bg/upload/arhiv/v_zakonna_si ... /gr/gr.htm А ние сме седнали да ревем за 600 лева. За госпожата ние сме дребни рибки.
Аватар
latinka

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот latinka » 04 Ноемв. 2010, 19:54

Днес най после върнали ни парите, след цял месяц размотаване.
Аватар
latinka

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот Va_le » 02 Ян. 2011, 09:36

Здравейте.Ние сме от Бургас.Просто не мога да повярвам колко много хора е прецакала тази от АВТО ГРУП.Явно съм доста наивна,защото й повярвах,че е станала "неволна грешка".При нас сценария е съвсем същия,прати ни част за съвсем друг автомобил и сега не иска да си я вземе обратно и да ни възстанови сумата.Спря да си вдига телефона.Мина почти месец.В първия работен ден за 2011 отивам в Защита на Потребителите и наистина се надявам да се занимаят сериозно със случая,за да спре тази измамница да си върши своеволията и да си пълни гушата за сметка на хората.
Аватар
Va_le

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 02 Ян. 2011, 14:01

Като цяло сценария ще се повтори и при Вас вероятно, до тука гледам всичко си съвпада като метод на работа. Моя съвет е наистина да отидете в Защита на Потребителите защото е крайно време всичко това да бъде спряно веднъж завинаги. Господари на ефира също не са лош вариант, една скрита камера много добре ще им отрази в национален ефир.
А иначе самата управителка си е чист мошеник, щом като винаги "по погрешка" дава различни авточасти !!!
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот Va_le » 07 Ян. 2011, 11:55

Здравейте.Ето ме пак мен от Бургас.Искам само да ви споделя,че се обърнах и към Защита на Потребителите,и към Господари на ефира.Обясних подробно за моя случай,и че не съм единствената измамена.Може и да ви се стори странно,но никой не ми обърна внимание.Моля,дайте съвет как да я спра Тази да мами хората!?
Аватар
Va_le

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 07 Ян. 2011, 17:00

Пишейки в интернет не и правиш добра услуга :D
Тази тема е една доста добра антиреклама, вече има 250 посещения.
А за комисията за защита на потребителите че не са ти обърнали внимание ме изненада.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот dakata ot varna » 21 Апр. 2011, 22:18

Здравейте, аз съм поредния измамен от тая мошеничка.Въпросната "дама" ме измами със 130 лв. Продаде ми плочка за горивна помпа на опел,която не отговаряше на модела.След обаждането ми по телефона се започна с безкрайните обещания, че ще ми върне парите,което така и не се случи. И тъй като аз съм от Варна, няма да ми е трудно да си търся парите ежедневно лично.Познавам още поне 6 човека,които са измамени от нея по същия сценарий. Има още много други, които са измамени по същия начин и аз ще се наема да ги издиря, за да подадем колективна жалба в полицията , била тя икономическа или каквато там трябва. Ако някой потърпевш иска с общи усилия да разобличим измамницата нека да ми се обади на тел.0894319998. Също така ще се постарая да привлека вниманието на "господари на ефира". Йордан Йорданов-Автосервиз"Данчо64" Варна.
Аватар
dakata ot varna
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 21 Апр. 2011, 23:03

Можеш да пишеш и на "хрътките" по БТВ екшън. Аз лично няма как да се включа към колективната жалба защото ми върна парите, но ако се наемат от "хрътките" ще е яко. Имейл за връзка: hratkite@btv.bg
Няма да им е трудно да предизвикат измама, просто трябва да поръчат нещо което го няма из другите морги.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот emil_petrov » 01 Юни 2011, 12:48

Трябваха ми авточасти и след позвъняване на 30 морги във Варна стигнах до фирма ЕТ Автогруп, които имаха частите в наличност,Отидох в офиса и оставих капаро на 19.05.11г, казват ми че частите ще дойдат на следващия ден. На 20.05.11г отивам в офиса и ми казват че от Бургас не успели да ги изпратят. На 21.05.11г. отивам в офиса, но ми казват да отида следобяд...естествено отидох следобяд, но частите отново ги нямаше. На 26.05.11г колата ми стои разглобена, но пак нещо е станало и частите щели да се забавят. На следващия ден пак отидох и пак ги нямаше. На 27.05.11г в 16:30 пристигат частите, но уви коренно различни! Изненадите не свършват до тук. Отказаха да ми върнат капарото.Казаха ми на 30.05.11г че ще си взема парите обратно, но не ми ги дадоха. На 31.05.11г. нямало кой да отвори касата и ред други причини за да не ми върнат парите.Казват ми че ще ми се обадят, но не само че не се обаждат ами и телефона е изключен. След много позвънявания и разкарвания ми върнаха парите. Сделката беше за над 500лв и се проточи над 10дни. Фирма ЕТ Автогруп е много голяма и имат голям оборот, но не могат да върнат 200лв. Офисът им плаче за проверка и не данъчни или икономическа полиция, направо турски сериал могат да заснемат!
Аватар
emil_petrov

Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 01 Юни 2011, 23:31

Крайно време е някой да зачеше че като гледам все така си карат
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот niki NIKI » 23 Юни 2011, 12:25

EDNA SKOROSTNA KUTIQ VZEH OT AVTOGRUP NINA ZA GOLF 5 PAZARIHMESE ZA 1000LV VZEHME KUTIQTA I NAKRAQ IZLEZE 4E KUTIQTA NEE OT GOLF A OT PASAT KAKTO I DA E OBADIH I SE KAZAH I 4E NEE SI6TATA I KAZA DOKARAY Q 6TE Q SMENIM DOKARAH Q V MAGAZINA U6 NAMERI OT PERNIK TAQ KUTIQ 4AKAHME DVA DENA DOKATO PRISTIGNE NAKRAQ PRISTIGNA I SE OKAZA 4E I TQ NEE SI6TATA I NQMA VE4E KAKVO DA SE PRAVI OSTAVA DA NI VIRNE PARITE NO KAZA 4E U6 TIS KUTIQ DET E DO6LA OT PERNIK TQ BILA PREVELA PARI NA 4OVEKA ZA DA PRATI KUTIQTA PO KURIER I KAZA OSTAVETE BANKOVA SMETKA DA DAM NA 4OVEKA DA VI PREVEDE PARITE I TAKA NAPRAVIHME I VE4E 3 SEDMICA TIQ PARI VSE SE PREVEJDAT I SQ NE VDIGA I TELEFONI I KATO VDIGNE U6 NEMOJE DA SE SVIRJE S 4OVEKA DET 6TE PRA6TA PARI ABE VSI4KO IZMISLICA I SQ DA VIDIM KAK 6TE SE VZEMAT TIQ 1000 LV NESA 100LV DA GI OSTAVQ A SA 1000 NEMI VDIGA TELEFONI
Аватар
niki NIKI
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 23 Юни 2011, 17:31

Как я намери, как попадна на тая мошенничка ?
Имаш ли касова бележка?
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот niki NIKI » 23 Юни 2011, 18:24

imam da i faktura imam.
Аватар
niki NIKI
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 23 Юни 2011, 18:32

Подай жалба в комисията за защита на потребителите !!!
А как попадна на нея ?
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот niki NIKI » 23 Юни 2011, 19:14

ami po internet kato q tirsq tis kutiq zvinah na neq i tq kaza imam i otidoh i vzeh 4e do varna kolko puiti pit bih ot ruse sim po princip i sq 4akam za pari ama may nqma namerenie da gi virne dali 6te ima efekt ako podam jalbata
Аватар
niki NIKI
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 24 Юни 2011, 08:47

Мисля че да, задължително подай, въпроса не е само до жалбата, тая жена е измамила страшно много хора.
Тази тем я пуснах с цел да предпазя, нови хора да бъдат измамени но явно все пак редовно се случва някой да пострада.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Следваща

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми