• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Конкурс за фотография на тема "По пътя на водата"

Новини, фотоконкурси и изложби, интересни събития свързани с фотографията
Ключови думи за тази тема
Конкурс за фотография на тема "По пътя на водата" Конкурс за фотография на тема "По пътя на водата" net място фотографията двата бях формат явно конкурса конкурса конкурса конкурс конкурс конкурс конкурс конкурс

Конкурс за фотография на тема "По пътя на водата"

Мнениеот jordan_rusev » 01 Фев. 2012, 11:24

„Водоснабдяване и канализация – Шумен” обявява по повод световния ден на водата – 22 март конкурс за любителска и художествена фотография на тема „По пътя на водата”
Право на участие имат всички - както любители, така и професионалисти фотографи. Снимките трябва да бъдат във формат jpg , не по- малки от 3072 х 2048 пиксела. Допускат се до 3 цветни снимки от всеки участник. Не се допускат групови участия.
Изображение

Изисквания към снимките:
Фотографията трябва да показва отношението към водата, нейното значение за живота на живите организми и за околната среда, към опазването и използването на водните ресурси, биоразнообразието във въдните басейни, както и да съдържа позитивно послание.
Участниците в конкурса попълват заявление за участие, което трябва да изпратят на е-mail: konkurs@vik-shumen.net

Критерии за оценка:
Оригиналност и творчество;
Техническо изпълнение;
Общо послание на снимката.

Награди:
І раздел - любителска фотография:
първа награда 150лв. /парична/;
втора награда 100лв./предметна/;
трета награда 70лв. /предметна/;

ІІ раздел- художествена фотография:
първа награда 300лв./парична/;
втора награда 250лв./парична/;
трета награда 200лв./парична/;

Ще бъдат връчени и по една поощрителна предметна награда в двата раздела.
С наградените и други избрани фотографии ще бъде организирана изложба. Наградите ще бъдат връчени на Световния ден на водата – 22 март 2012 година в Художествената галерия „Елена Карамихайлова” гр. Шумен.

Краен срок: 12 март 2012 г.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Конкурс за фотография на тема "По пътя на водата"

Мнениеот anity » 01 Фев. 2012, 11:48

Ооо миналата година бях изпратила снимки и после ми пратиха грамота :D
Интересен е конкурсът : )
anity
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот photohunter » 01 Фев. 2012, 12:29

Още нещо от регламента:
1.8.С предоставянето на фотографското изображение, участникът предоставя на „Водоснабдяване и Канализация - Шумен” ООД гр. Шумен по отношение на същото изключителното право за използване на изображението както и: възпроизвеждане на изображението; разпространение сред неограничен брой лица на оригинала или екземпляри от изображението; излъчване на изображението по безжичен път, предаване и препредаване на изображението по кабел; публично показване на изображението; преработка на изображението; предлагане по безжичен път или по кабел на достъп на неограничен брой лица до изображението или до част от него по начин, позволяващ този достъп да бъде осъществен от място и по време, индивидуално избрани от всеки от тях, вносът и износът на екземпляри от изображението в търговско количество. С оглед избягването на каквото и да е съмнение участникът декларира, че е съгласен изпратеното от него фотографско изображение да бъде включвано в рамките на евентуални изложби на победителите в конкурса, както и че е съгласен имената, под които е качил изображението във фотоконкурса да бъдат публично оповестявани.
Аватар
photohunter
Гуру
Гуру|Гуру|Гуру

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 01 Фев. 2012, 12:59

photohunter - и аз го видях това, явно чрез конкурса си набират рекламни материали но в крайна сметка условията са написани и всеки сам преценява дали и как да участва :)
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Новини и фотоконкурси