• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Как се прави забавен кадър или Slow Motion видео

Сток видео. Как да правим сток видео клипове и да ги продаваме в сток сайтовете. Препоръки, съвети, обмяна на опит.
Ключови думи за тази тема
Как се прави забавен кадър или Slow Motion видео Как се прави забавен кадър или Slow Motion видео лично горе скоро скоро интересно кадри правя струва полезно кадър кадър кадър пробвам направите резултати

Как се прави забавен кадър или Slow Motion видео

Мнениеот jordan_rusev » 06 Авг. 2013, 17:30

За да направите видео със забавен кадър е необходимо да го заснемете с много кадри в секунда и след това да го пуснете в стандартните 24 к/сек. Например ако заснемете видео с 2500 к/сек с продължителност 2 секунди и се възпроизведе в стандартните 25 к/сек то ще е с продължителност 20 сек. Ето едно клипче в което много интересно е обяснен принципа на действие и крайните резултати.

Ето и едно клипче заснето с Canon 7D на 60 к/сек и обработено с After Effects и плъгина Twixtor за който спеменава колегата по-горе

Започва да ми става все по-нтересно и скоро май ще се хвана да уча After Effects :)
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на jordan_rusev за отговора: CVSTOS

Re: Как се прави забавен кадър или Slow Motion видео

Мнениеот alexdepario » 10 Фев. 2014, 22:47

Ето още едно полезно видео турториалче по темата за забавен каданс. Аз лично скоро ще го пробвам. В After Effects в момента правя прости команди и сглобявам едни видео анимации които си ги рендих на 3D Studio Max, но скоро мисля да седна по обстойно да я разуча програмата. Определено си струва!

Аватар
alexdepario
Напредващ
Напредващ|Напредващ|Напредваща

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на alexdepario за отговора: CVSTOS

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми