• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна

Всичко останало каквото Ви хрумне
Ключови думи за тази тема
Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна Re: Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна беше беше пък знам искам нищо два колкото колкото колкото колкото форума форума хора хора

Re: Некоректни автоморги и магазини за авточасти във Варна

Мнениеот niki NIKI » 25 Юни 2011, 18:15

ponedelnik 6te i se obadq za posledno ako mi virne parite virne ako ne podavam jalba direktno v sida za izmama
Аватар
niki NIKI
Нов
Нов|Нов|Нова

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Мнениеот iulian hristov » 20 Сеп. 2011, 15:14

И МЕН МЕ ПРЕКАРА ГОРНАТА ГОСПОЖА ОТ ЕТ "АВТО-ГРУП"-ВАРНА.НАПРАВО СЪМ ПОТРЕСЕН,А СМЕШНОТО Е,ЧЕ 20 ГОДИНИ СЪМ СЕ БОРИЛ ТОЧНО С ТАЗИ ПРЕСТЪПНОСТ.ПРОЧЕТОХ ВСИЧКИ ПО-ГОРНИ МНЕНИЯ И ЖАЛБИ И РЕШИХ ДА ПОТЪРСИМ СПРАВЕДЛИВОСТ,КОЛКОТО МОЖЕ ДА Я ИМА В БЪЛГАРИЯ.ЩЕ СИ ОСТАВЯ АДРЕСА И МОЛЯ ,КОЙТО ИСКА ДА СЪДЕЙСТВА ДА СИ НАПИШЕ НЯКАКВИ ДАННИ ЗА ВРЪЗКА!
iulicc@abv.bg
Аватар
iulian hristov
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 20 Сеп. 2011, 18:01

Моя случай беше преди 1 година и няма как да помогна, въпреки че имам огромното желание.
Но мога да ти дам един съвет: Пиши на БТВ Новините, или хрътките. Преди 2 месеца им писах за един случай и ми обърнаха внимание, направиха разследване и скрита камера.
Желая ти успех, и моля те пиши как се развива ситуацията !
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот iulian hristov » 25 Ноемв. 2011, 12:41

НИНА АТАНАСОВА ОТ АВТО-ГРУП НАИСТИНА УСПЯ ДА МЕ ЯДОСА.ЧУДЕХ СЕ КАК ДА ПОСТЪПЯ И РЕШИХ ПЪРВО ДА ДЕЙСТВАМ ЗАКОННО И ДЕПОЗИРАХ ЖАЛБА ДО ОД НА МВР-ВАРНА.ТРЯБВА ДА ВИ КАЖА,ЧЕ МОМЧЕТАТА СЕ ОТЗОВАХА ДОСТОЙНО И ПОМОГНАХА.ПАРИТЕ МИ БЯХА ВЪРНАТИ,НО ПРЕЗ КАКВИ РАЗМОТАВАНИЯ МИНАХ И КАКВО МАМЕНЕ ПАДНА ,ПАЗИ БОЖЕ.ИСКАМ ДА ПРЕДУПРЕДЯ ВСИЧКИ,ЧЕ ТАЯ ЖЕНА НЯМА СРАМ И НЕ Й ПУКА ОТ НИЩО,ДОРИ МИ ЗАЯВИ,ЧЕ "В ТАЯ ДЪРЖАВА ИМА ЗАКОНИ",СМЯХ И УЖАС!!!!!!!ТРИ МЕСЕЦА МЕ РАЗИГРАВА И В КРАЙНА СМЕТКА НИТО АЗ НИТО ПОЛИЦАИТЕ РАЗБРАХМЕ КАКВА Й Е ДАЛАВЕРАТА,СЛЕД КАТО В КРАЙНА СМЕТКА ВИНАГИ ВРЪЩА ПАРИТЕ.КАТО БИВШ ИКОН.ПОЛИЦАЙ СТИГНАХ ДО ИЗВОДА,ЧЕ ТЯ ДЪЛЖИ ОПРЕДЕЛЕНА СУМА И ПРОСТО ГИ ВРЪЩА НА "ПРЕДНИЯ",ЗА СМЕТКА НА "НАСТОЯЩИЯ",ДОКАТО ДОЙДЕ ДРУГА БУДАЛА -"СЛЕДВАЩИЯ".МАЛЕ ПЪК АКО ВИ РАЗКАЖА КАК МЕ МАМИ ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ И ЧАСОВЕ,ЧАК МИ СТАНА НЕПРИЯТНО,ЧЕ ТОЛКОВА МЕ ПОДЦЕНИ.И ПАК КАЗВАМ ПОМОГНАХА МИ БИВШИТЕ КОЛЕГИ.НИЩО ДРУГО НЕ ПОМАГА,НИТО МОЛБА НИТО ЗАПЛАХА/ДО КРАЙНОСТ НЕ СТИГНАХ,МАКАР И ТОВА ДА МИ ВЛИЗАШЕ В ПЛАНОВЕТЕ/.НЕ ЗНАЯ ИМА ЛИ ОТ ВАС ПО-РАЗБИРАЩ ОТ КОМПЮТЪРНИ ПРОГРАМИ,ИДЕЯТА МИ Е ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА,ЧЕ КОГАТО ВЛЕЗЕШ В САЙТА НА ТАЗИ ФИРМА,ПЪРВО ДА СЕ ПОКАЗВАТ ТЕЗИ МНЕНИЯ,ЗА ДА НЕ СТРАДАТ ПО-ВЕЧЕ ХОРА.КОЛКОТО ДО ТОВА КАКВО ЩЕ СТАНЕ С ТАЗИ ГОСПОЖА СЛЕД ЖАЛБАТА,СИГУРЕН СЪМ ,ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ СЕ ПРЕКРАТИ,ЗАЩОТО НЯМА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ-ЗА СЪЖАЛЕНИЕ.
Аватар
iulian hristov
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 25 Ноемв. 2011, 15:22

Темата затова съм я пуснал и се надявам все пак че има хора които са я прочели и не са се набутали. Ако някой има идеи как да предотвратяваме бъдещите и измами нека пише аз съм насреща. Моя форум е за фотография но ето че тая дискусия намира почва тук. Според мене трябва да се пуснат колкото се може повече такива теми във всички автомобилни форуми. Супер би било ако от някоя от телевизиите направи нещо в някое от предаванията си като например Господари на ефира или Хрътките със скрита камера, за да я видят хората и да се пазят.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот photohunter » 26 Ноемв. 2011, 13:25

Писан но не се появи във форума затова ще пиша пак.
iulian hristov, това не е работа за МВР и ако са свършили работа, то е защото са имали доброто желание и необходимия авторитет. Чувал съм, че "Господари на ефира" искат пари за да излъчат предаване. Не съм сигурен в това. Така съм чул.
Описаните случаи са в компетентностите на "Комисията за защита правата на потребителите". Не зная във Варна как работят, но в Бургас ми свършиха много добра работа.
Та по процедурата: ползваш въпросната услуга от която примерно не си доволен, чувстваш се излъган. Отиваш при продавача на вещта или услугата и заявяваш, че не си доволен и си правиш съответните искания, които трябва да са реални и законни разбира се. Там ти се отказва, а ти искаш книгата за рекламации, където да впишеш твоята. Ако ти я дадат пишеш твоята и чакаш срока който са ти обявили за отстраняване. Ако не, отиваш в комисията и пишеш жалба. Хубаво е да отидеш да направиш рекламацията със свидетели.
В жалбата пишеш всичко. евентуално от грубото обслужване, липсата на сертификати и разяснителни съпътстващи документи на стоката, липса на касови бележки след това чакаш. Има обаче законни принципи които не могат да се нарушават. Например едномесечния срок за отстраняване на повредата и други такива. При мен нещата се случиха още щом написах жалбата. Комисията пише големи актове и доста респектират.
Аватар
photohunter
Гуру
Гуру|Гуру|Гуру

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на photohunter за отговора: jordan_rusev

Мнениеот jordan_rusev » 26 Ноемв. 2011, 15:42

Това е полезно да се знае, нека ако има бъдещи пострадали да знаят какво трябва да направят. Ще цитирам поста:
Описаните случаи са в компетентностите на "Комисията за защита правата на потребителите". Не зная във Варна как работят, но в Бургас ми свършиха много добра работа.
Та по процедурата: ползваш въпросната услуга от която примерно не си доволен, чувстваш се излъган. Отиваш при продавача на вещта или услугата и заявяваш, че не си доволен и си правиш съответните искания, които трябва да са реални и законни разбира се. Там ти се отказва, а ти искаш книгата за рекламации, където да впишеш твоята. Ако ти я дадат пишеш твоята и чакаш срока който са ти обявили за отстраняване. Ако не, отиваш в комисията и пишеш жалба. Хубаво е да отидеш да направиш рекламацията със свидетели.
В жалбата пишеш всичко. евентуално от грубото обслужване, липсата на сертификати и разяснителни съпътстващи документи на стоката, липса на касови бележки след това чакаш. Има обаче законни принципи които не могат да се нарушават. Например едномесечния срок за отстраняване на повредата и други такива. При мен нещата се случиха още щом написах жалбата. Комисията пише големи актове и доста респектират.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот Маги » 13 Дек. 2011, 12:35

Здравейте аз сам от Варна и имам подобен на вашият проблем и сега сам подала жалба в трето раионо управление Варна от там ми отговориха че не сам само аз и има и други ако някои има желание да се присаедини кам наз моля да ми пише за сега сме двама човека подали жалба в РПУ Варна и се надявам да се вземат някакви мерки.
Аватар
Маги
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 13 Дек. 2011, 13:06

Силно се надявам да има полза!
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот Маги » 13 Дек. 2011, 13:17

Ако сме повече хора може и да успеем да се надявам че ще има и други които ще искат да помогнат
Аватар
Маги
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот haran » 21 Май 2012, 10:00

:hi:
Аватар
haran
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот haran » 21 Май 2012, 10:32

ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КУПУВАЙТЕ от "ЕТ АВТОГРУП-НИНА АТАНАСОВА"
До:jordan_rusev,latinka,va_le,dakata ot varna,emil_petrov,niki NIKI,iulian hristov,маги.
Колеги,ако това ще ви успокои до някъде-не сте единствените прецакани от въпросната "БИЗНЕСДАМА"
Аз също се опарих и то по абсолютно идентичен сценарий.Приведох и парите предварително/голям шаран съм/
и се почна голямото ходене по мъките-мотае ме вече трети месец,два пъти ми праща една и съща част/не тази,
която съм поръчал/,безкрайни разговори,лъжи,обещания!Спря да ми вдига тел.Най-безцеремонно излъга комисията за защита на потребителите и три куриерски фирми.В момента с моя случай се занимава варненската КЗП.Надявам се да си свърши работата подобно на бургаската и да я поставят най-сетне на място!Ако бях прочел тази тема предварително,нямаше никога да се захвана с нея!
ПОРЕДНИЯ БАЛЪК-ЖЕРТВА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ИЗМАМНИЦА:
НИНА АТАНАСОВА
Аватар
haran
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот photohunter » 23 Май 2012, 19:58

Регистрирайте жалба в комисията за защита на потребителите. Там поне пари не вземат.
Може да се дублира жалба и в прокуратура. Тя здраво място няма да хване, но има своя логичен смисъл.
Аватар
photohunter
Гуру
Гуру|Гуру|Гуру

Препоръчваме ви

Мнениеот haran » 21 Юни 2012, 21:33

Напрвих го,но не помогна.И комисията за защита на потребителите не можа да се справи с нея!И тях ги мотае много дълго време.Благодаря за съвета все пак,приятел!
Аватар
haran
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот polax » 03 Окт. 2012, 18:04

Здравейте, случайно попаднах при Вас. Днес разговарях с госпожата, трябва ми една една част /както беше писал някой, след разговори с 20 морги само при "Автогруп" имаше въпросната част/. След изчитане на форума няма да я купя от там.
Благодаря, има ефект от форума ;)
Аватар
polax
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на polax за отговора: maggee

Мнениеот jordan_rusev » 04 Окт. 2012, 20:20

Гарантирам ти че я няма тази част, щастлив съм че съм помогнал на поне един човек !!!!
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот service.klk » 21 Окт. 2012, 02:35

Много е полезна темата! Аз съм си патил най-вече от некачествени части. За баща ми за мотора взимах от автоморга "Италианеца" една джаджа - вътре с износена резба се оказа, ама за това сам съм си виновен, че не гледах навреме. По-късно открих онлайн автоморгите дето има и нови и стари части, но едни австрийци ми пратиха преебано фолио за предни стъкла - надраскано... Засега само от 24asti.bg съм доволен - като качество и бърза реакция са супер. Доколкото знам работят с много различни автоморги.
Аватар
service.klk
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на service.klk за отговора: maggee

Мнениеот jordan_rusev » 14 Ян. 2014, 16:42

Внимавайте !!!
Към всички които тепърва четат темата ЕТ АВТОГРУП има и на адрес - Варна жк. Възраждане ( до бл. 66)

Това е същата мошеничка НИНА АТАНАСОВА, не се подлъгвайте. :beer
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот филип » 10 Сеп. 2015, 11:42

Никога, ама Никога не си вземайте части от тези измамници!!! Офиса е несъществуващ! Някво тъпо парче ти говори глупости по телефона от сорта на: частта пристигна, но е счупена щипката, ще я заменим утре...или ти казват, че ще пристигне в сряда, а вече е петък и никой не ти е званял... Мисля, че просто се надяват някой да предплати някакви части и да го завлекат, тъй като 10мин ме опътва по телефона къде се намирал офисът им..е няма такова нещо!
Аватар
филип
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 10 Сеп. 2015, 13:22

Да определено това е целта. Просто шервайте темата във фейсбук за да я видят колкото се може повече хора ПРЕДИ да са се набутали реално.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Предишна

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми