• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Печелите ли от stock?

Ключови думи за тази тема
Печелите ли от stock? Печелите ли от stock? сайтовете fotolia снимам нищо скоро скоро пари добри почти какви нещата ясно някъде реших надявам

Печелите ли от stock?

Мнениеот 14days » 08 Ян. 2016, 19:09

Здравейте! От скоро имам DSLR, обичам да снимам и реших, че няма да е никак зле да изкарвам пари от хобито си. Имам 10 снимки във Fotolia. Въпросът ми е заслужава ли си да се постарая да станат 100 :) Темите за печалба от сток фотография са доста стари. Интересуваме как е положението в момента. Не в цифри...а просто докарвате ли си допълнителен доход? Ясно ми е, че зависи най-вече от снимките :photo
Аватар
14days
Нов
Нов|Нов|Нова

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Печелите ли от stock?

Мнениеот pero » 09 Ян. 2016, 11:27

Със 100 снимки нищо не правиш. Като ги докараш до 1000 ще започнеш да усещаш финансово нещата. А и трябва да мине време. Първата година в общи линии си я пиши слаба.
Аватар
pero
Профи
Профи|Профи|Профи

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на pero за отговора: 14days

Мнениеот jordan_rusev » 09 Ян. 2016, 14:12

Около 1000 снимки портфолио се усеща - да. Аз съм на 1500 в момента защото последните 2 години не ми остава много време. Но е много важно какви са снимките защото от тия 1500 имам около 100 които вървят най-много и ми докарват по-голямата част от приходите от сток-а. Когато започвах да се занимавам 300 снимки портфолио правеха добри доходи а сега 3000 някъде е котата, сток сайтовете се препълниха от всякакви "фотографи" и снимки и отделните портфолиа са вече много малък процент от общите. Например дриймстайм вече гонят 40 милиона снимки, а преди 6-7 години бяха на 4 милиона. С една дума за последните 6-7 години приходите са ми почти еднакви въпреки че съм увеличил протфолиото няколкократно.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на jordan_rusev за отговора: 14days

Мнениеот MonumentalDoom » 12 Фев. 2016, 10:37

последните 2 месеца е малко слабо при мен....но скоро се надявам да събера за CANON 100mm macro IS. малко трябва да се вдигне левела :D
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток сайтове