• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Society6

Ключови думи за тази тема
Society6 Society6 цена лично колко нищо скоро колкото неща моя докато всяка относно дава такава тогава гледам

Society6

Мнениеот MonumentalDoom » 12 Фев. 2016, 11:01

Това е нов сайт в който качвам от няколко месеца. Всеки автор си има нещо като магазин където продава принтове, часовници, дрехи, чаши, кейсове за мобилни телефони и лаптопи и кво ли още не. Всички тези продукти са с дизайн на вашите снимки или картини и се изработват и изпращат до клиентите от S6, а вие с нищо не се занимавате.

Тук може да видите как се формират цените и колко печелите:
За принтовете само Вие си определяте печалбата. Другите са фиксирани.

https://society6.com/account/pricing_structure

Заработката Ви се превежда началото на всеки месец. Няма значение колко сте изкарали.

За всеки определен продукт , който искате да се продава с вашия дизайн се иска да се качи отделен файл с определени размери.
Няма предварително одобрение на това , което качвате. След като качите снимката тя е налична , но само като принт. Когато събере някаде около 12-15 лайка от другите потребители получавате мейл, че е избрана и е налична в магазина и тогава може да качите файловете за другите продукти. Лично аз качвам всичко заедно.

Има много подобни сайтове но този най-много ми допадна.

Понеже това не е типичен сток сайт гледам да качвам изображения , които биха отивали на самите продукти.

При регистрацията се иска да вкарате 1$

Ето моят профил там:
https://society6.com/velizargordeev

А , имам продаден принт вече там. Ето този https://society6.com/product/looking-up-in-pine-forest-with-wide-angle-lens_print#1=45
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Потребители благодарили на MonumentalDoom за отговора: 14days

Re: Society6

Мнениеот 14days » 05 Апр. 2016, 13:10

Здравейте! Току-що се регистрирах в този сайт society6.com. Качих една снимка. Трябва ли да чакам, да бъде харесана 15 пъти и качена в магазина или мога да качвам още снимки (всяка ли трябва да бъде харесвана по 12-15 пъти, преди да се пусне за продажба)? Мога ли да преведа 1 $ след първата си продажба (ако имам такава изобщо :roll )? Благодаря предварително! :)
Аватар
14days
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот MonumentalDoom » 08 Апр. 2016, 15:13

Може да качваш колкото искаш снимки, но за да може да се продават другите продукти с дизайна на твоята снимка - кейсове, възглавнички и др. трябва снимката ти да е харесана определен брой пъти. Когато това стане ще получиш мейл. Докато стане това снимката ти ще е налична само като принт.

Разбира се още при качването на снимката може да качиш и файловете за всички останали неща, но те ще са видими в магазина след като снимката ти получи необходимите лайкове. Обикновенно това става бързо, но трябва и ти да харесаш други потребители.

Аз преведох моя долар веднага.Предполагам е необходимо за да се верефицира акаунта. Не зная дали може да се преведе след първата ти продажба.

Дайте си профилите да ви добавя.

Успех
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал

Препоръчваме ви

Мнениеот 14days » 11 Апр. 2016, 09:41

Благодаря за информацията!

https://society6.com/14dayss
Аватар
14days
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Мнениеот MonumentalDoom » 12 Апр. 2016, 17:52

Zdr....razgledah profila, no mislq 4e si propusnala ne6to.....

Snimkite koito si ka4ila sedqt samo kato post.....ne si im slojila ceni i za tova ne sa nali4ni kato print. Klikni na snimka i idi v edit......nai dolu si opredeli i sloji ceni za razlichnite razmeri print. Hubavo e krainata cena da e cqla suma....vij pravilata.. Pi6i pone 15 klu4ovi dumi.....az slagam 40-50.

PS: Sori za 6liokavicata ama pi6a ot tablet
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал

Препоръчваме ви

Мнениеот 14days » 13 Апр. 2016, 10:22

Още не съм превела 1 $ и не ми дава да определя цена. В най-скоро време ще го направя. Относно ключовите думи...ще се постарая да вдигна броя им :yes Благодаря за помощта! :)
Аватар
14days
Нов
Нов|Нов|Нова

Препоръчваме ви

Върни се към Сток сайтове