• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Регистрация в paypal

Ключови думи за тази тема
Регистрация в paypal Регистрация в paypal сайтовете лично горе скоро нямам хора пари интересно наистина ама относно защо защо първо такава

Регистрация в paypal

Мнениеот jordan_rusev » 23 Фев. 2010, 22:00

Първо защо Ви е необходимa регистрация в paypal?
• Акаунт в paypal ще ви трябва ако искате да си теглите парите от stock сайтовете например.
• Ще ви трябва ако искате да пазарувате в интернет магазините.
• Изобщо paypal е удобно средство за разплащане в интернет.

Как да си направите акаунт ?
1. В сайта на paypal
Кликнете и изберете държава и език за сайта. България я има като държава но като език опциите са ограничени и ще трябва да изберете английски т.1 от снимката.
Кликнете на sign-up за регистрация, както е показано на снимката т.2

Следва да изберете плана на акаунта си. Избора е "Личен" , "Разширен" или "Бизнес" план. За нашите цели е достатъчен личния план.

2. Въвевдате личните си данни в полетата. Най-долу има полета за карта , ако все още нямате такава оставете полетата празни и махнете отметката на Link my credit card so I can start shopping right away (recommended).
Картата можете да въведете и по-късно в акауната си. Ако имате карта въведете номера и датата на изтичане. От paypal ще ви вземат 1,5 евро от сметката на картата което после ще ви върнат. Това се прави с цел да се провери дали картата е Ваша наистина. Когато Ви вземат това 1,5 евро към сметката Ви като причина на тегленето фигурира код, този код трябва да въведете в акаунта си след което таксата ще бъде върната а картата ще се води проверена.
3. Ако регистрирате акаунт и по-късно решите да въведете картата то тогава кликнете за въвеждане тук:

Въведете данните на картата в секция 1 като Security code са последните 3 цифри на гърба на картата.

След като Ви вземат 1,5 евро и видите кода като причина на тегленето, въведете същия в секция 2 от картинката. Това е последната стъпка след която сте готови с проверката на картата. За да видите кода трява да отидете до клона на банката издал картата. Друга тънкост е че не всички карти стават за интернет разплащане и е добре когато си създавате дебитна карта да уточните изрично че ще я ползвате за това.
Дано съм бил полезен, скоро ще пиша инфо и за пазаруване в ebay !
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Re: Регистрация в paypal

Мнениеот jordan_rusev » 15 Апр. 2010, 21:31

Как да си изтеглим парите от paypal ?
След като сте потвърдили картата си можете по всяко време да изтеглите паричките които имате в акаунта си.

За да си изтеглите парите кликнете на Withdraw.

Обърнете внимание че ще бъдете таксувани за превода на пари. Кликнете на Withdraw funds to your card.

За да продължите, изберете баланса който желаете. Въведете сумата в полето. Ако имате повече от една карта проверена то тогава изберете тази по която искате да стане превода и кликнете на Continue.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители благодарили на jordan_rusev за отговора: gretz

Мнениеот gretz » 04 Авг. 2010, 19:28

Някъде прочетох, че има затруднения с плащането на PayPal за България.. така ли е или вече всичко е наред? Става въпрос, когато получаваш плащане от Сток сайтове
Аватар
gretz
Нов
Нов|Нов|Нова

Мнениеот jordan_rusev » 05 Авг. 2010, 00:49

Няма никакви проблеми, в рамките на 3 дни си получаваш парите като ти взимат 2 евро за транзакция.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители благодарили на jordan_rusev за отговора: gretz

Мнениеот maggee » 05 Авг. 2010, 00:59

Аз също нямам никакви проблеми. При различните сток сайтове става за различно време, но горе-долу в рамките на седмица. Най-бързо става от shutterstock и dreamstime.
Аватар
maggee
Модератор
Модератор||

Потребители благодарили на maggee за отговора: gretz

Мнениеот clarity » 09 Авг. 2010, 14:39

Добре поднесена информация.. :thumbup

Днес вече се сдобих с кода и картата ми е потвърдена :sun
Аватар
clarity
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Мнениеот alexdepario » 07 Ян. 2014, 11:39

Имам следното запитване. Имам съществуваща регистрация в ,но ми е Premier . Исках да си я даунгрейдна на Personal понеже четох по форумите, че може и както другите хора са правили им писах на съпорта. Уж ставало. Получих следния отговор на пощата.

Thank you for contacting PayPal, I am happy to be able to resolve your issue regarding downgrading your account from ‘Premium’ to ‘Personal’.

I have reviewed the information you have submitted carefully and I would like to inform you that it is not necessary to downgrade your account from Premium to Personal.

We are currently upgrading our system and I can confirm that it will be only two types of accounts in the future:

Premier accounts – for personal use and
Business accounts – for business use.

Therefore I can confirm that it is not necessary to downgrade your account as it will be only ‘Premium’ accounts for personal use in the future.

I hope that I have satisfactorily resolved your issue, but if you have any further questions please do not hesitate to ask.

Някой сблъсквал ли се е с този казус и какво ще стане ако акаунта ми остане на Premier ? :conf
Аватар
alexdepario
Напредващ
Напредващ|Напредващ|Напредваща

Мнениеот jordan_rusev » 07 Ян. 2014, 12:00

Ми те са ти написали че в бъдеще ще има само
Premier accounts – for personal use and
Business accounts – for business use.

така че няма смисъл да се прави това тъй като премиера е за лично ползване. Според мене нямаш поводи за притеснение ;)
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Мнениеот alexdepario » 07 Ян. 2014, 12:04

Аз се притеснявам единствено само да не ме цакат с някъкви допълнителни такси при тегленията, не за друго :) Интересно ми е защо са преценили да го махнат персоналния акаунт...а може би просто си търся под вола теле :D
Аватар
alexdepario
Напредващ

Мнениеот Donsky » 30 Сеп. 2016, 15:21

Да поизтупаме праха от темата.

Има ли новини относно възможността за регистриране на българска банкова сметка в PP? До 01.01.2016 можело, ама сега май пак не може.
Ясно е, че това би спестило таксата от $2.50 при всяко теглене по Виза карта (щото в друга неще).

Четох някъде по форумите, че това можело да стане след ъпгрейд до Бизнес акаунт.
Някой правил ли го е? Дали е платен този акаунт? Искат ли се някакви фирмени документи?

10-х!
Аватар
Donsky
Напредващ

Мнениеот jordan_rusev » 03 Окт. 2016, 21:01

Чесно казано не съм чувал за БГ сметка, свързва се карта. А за Бизнес акаунт ще ти трябва регистрация на фирма, не ми се вярва току-така да ъпгрейднеш на бизнес от персонален акаунт. На практика лесно можеш да провериш директно в акаунта си.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители благодарили на jordan_rusev за отговора: Donsky

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток сайтове