• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Сток сайта iStock

Ключови думи за тази тема
Сток сайта iStock Сток сайта iStock istock istock istock istock istock istock istock istock istock istock istock сайтовете лично колко пък

Сток сайта iStock

Мнениеот jordan_rusev » 04 Юни 2013, 21:01

Колеги и приятели сега е момента да се регистрирате и качвате снимки в iStock. Махнали са всички рестрикции и одобряват снимки доста лесно. Възползвайте се докато не са върнали старите правила.
Как да се регистрирате и теста решен съм описал в ТАЗИ ТЕМА

КЪСМЕТ !!!
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

Re: Сток сайта iStock

Мнениеот jordan_rusev » 07 Юни 2013, 11:04

Казаха ми че все още има тест + 3 снимки за одобрение като фотограф. Но то май вече навсякъде има такова одобрение.
Въпроса е че сега в iStock са някак по-благосклонни, на мен ми одобряват всички снимки и са сложили 999 като седмично ограничение за качване на снимки. Явно искат стресово да увеличат базата си. Така че сега е момента да се възползвате.
И моля пишете коментари в темата а не на лични, мразя да ме питат на лични. ФОРУМА ИМА НУЖДА ОТ АКТИВНОСТ не от лични консултации.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот ba11istic » 05 Март 2017, 12:34

Абе Колеги с тая новата платформа ESP .......... НЕ МОГА да си намеря снимките имам снимки на които трябва да добавя Модел Релайз и не мога да ги открия никъде а най лошото е и ,че във самия сайт на ISTOCK не ми ги показва ......... Някой ако има идея да прикачи снимка къде се намират :boxed :sad :sad :sad :sad :sad
Аватар
ba11istic
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 06 Март 2017, 19:29

Много е зле положението. Направо умряха според мен. Уж всичко щеше да е за да е по-лесно .....
Най добре ползвай Deepmeta програмката, сайтовете им са пълна скръб.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

Мнениеот ba11istic » 14 Март 2017, 23:12

И през програмата Deepmeta пак не става явно защото им дръпнах новата версия ....... Ако случайно някой е успял да качи снимка с новата Deepmeta моля да сподели снимки и информация тук как става. :sad :sad :sad
Аватар
ba11istic
Напреднал

Препоръчваме ви

Мнениеот MonumentalDoom » 11 Апр. 2017, 20:45

Днес с това се занимавах. Ако искате да качвате със стара версия на програмата няма да стане. Трябва да дръпнете новата. Тя е с др дизайн и по др. начин се слагат ключовите думи. Като цяло досадата с качването на снимки в този сайт продължава да е пълна. Никъде не намирам колко и какви снимки съм продал и колко пари съм заработил. Въобще не се ориентирам. И къде мога да вида портфолиото си мамка му? За мен лично този сайт е много слаб и въобще не може да достигне продажбите ми в Шутера или Фотолиа...дори 123 РФ.

След като кача 20-30 снимки просто спирам защото е ужасно. И в новата Мета не може да слагаш думи на няколко снимки едновременно, което ме вбесява. Тук поне не забелязах да можеш да подреждаш думите в ред по свое желание, което за мен не е кой знае колко важно. В старата версия поне имаше някъква статистика тук в новата няма нищо.

Чудя се кога ли ще делна целото портфолио...толко мн време ми отнема да качвам снимки , че не виждам смисъл.
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал

Препоръчваме ви

Мнениеот jordan_rusev » 13 Апр. 2017, 21:31

Мисля че се погребаха, вече са най-нежелания за качване сайт. Толкова малоумен и тегав че няма накъде.
Докато всички сайтове днешно време се чудят как да направят нещата по-елементарни за потребителите в забързания им живот. Istock и Getty постигнаха нещо уникално, от най-неинтуитивния сайт направиха промени за да станат невъзможни за работа. Дори Alamy подобриха сайта си и вече са по-интуитивни.
Енвато пък с това триене на портфолиа, и с убийствената си процедура по качване на видео също ме изгубиха като ъплоудър.
Лошото е че сега предлагането на сток материал е толкова високо че всички агенции си позволяват каквото поискат.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток сайтове