• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Nikon D800

Фотографска техника, обективи, аксесоари, тестове и ревюта. Препоръки, въпроси и съвети. Canon, Nikon, Pentax, Sony, Olympus i др.
Ключови думи за тази тема
Nikon D800 Nikon D800 никон цена знам iso нищо скоро интересно кадъра почти предвид две тогава освен друга режим

Nikon D800

Мнениеот maggee » 25 Окт. 2011, 22:55

В очакване да излезе на пазара...

Главна особеност на новия огледално-рефлексен фотоапарат Nikon D800 е неговата внушителната резолюция от 36,3 мегапиксела, както и способността му да записва видео в разделителна способност 1080p при 30 кадъра в секунда. Предвидени са и възможности за серийни снимки – по 4 кадъра/сек.в стандартен режим или на работа или по 6 к/с в т.нар. DX-режим.
Апаратът Nikon D800 е оборудван и със стандартен 3,5 мм аудиожак за включване на външни устройства за звукозапис. Диапазонът на светлочувствителност е между ISO 100 и ISO 6400, но има и разширен режим, в който той става ISO 50 (LO) - ISO 25600 (HI-2). Друга особеност на Nikon D800 е увеличеният в сравнение с предшественика му дисплей (D700 ), който има и функция за автоматична настройка на яркостта. За запис на информацията ще могат да се използват карти-памет от тип CF и SD.
Аватар
maggee
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Re: Nikon D800

Мнениеот radosten » 30 Ноемв. 2011, 17:52

До тук нищо интересно освен всемогъщият пиксел и предполагам новата не малка цена.Като се има в предвид,че повечето фотографи гледат данните на малкият дисплей не намирам за нужно дисплеят да е по-голям,по скоро ще се радвам,ако визьорът има 100% видимост за разлика от D700. Високото исо е добре дошло,за видеото не знам дали е нужно,аз на моят почти не съм го използвал да не кажа изопщо,но е интересно две в едно.Серийните снимки ми малеят,но явно така са преценили,нека да излезне тогава ще го обсъдиме по изцяло.
Аватар
radosten
Нов
Нов|Нов|Нова

Потребители Информация Потребители Информация

Re: Nikon D800

Мнениеот nikonforme » 23 Апр. 2017, 20:39

Здравейте, кога да очакваме нещо ново от тази серия на Никон? :love
Аватар
nikonforme
Нов
Нов|Нов|Нова