• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Въпрос за Canon 550Д с няколко проблема

Фотографска техника, обективи, аксесоари, тестове и ревюта. Препоръки, въпроси и съвети. Canon, Nikon, Pentax, Sony, Olympus i др.
Ключови думи за тази тема
Въпрос за Canon 550Д с няколко проблема Въпрос за Canon 550Д с няколко проблема колко снимам снима нищо два апарата тяло 550d гледам отново опит студио 1100d ръка струва

Въпрос за Canon 550Д с няколко проблема

Мнениеот plamen74 » 15 Сеп. 2017, 12:47

Един мой приятел със студио дето снима сватби, кръщенета и др. (предимно видео заснемане) си взе втора ръка тяло 60D, като от заложна къща в София е взел и 1200D с китов обектив. Старото му тяло (с дефект от изпускане) 550D което ми даваше от време на време да снимам с него вече реши да ми го подари и сега е мое. Проблема от падането е като го разклатиш леко се чува, че все едно има парченце вътре и дрънчи (не се отразява на снимките). Също така при опит за отваряне на светкавицата само щрака без да я отваря и показва ерор (трябва да се изключи и отново да се включи ьа да заработи апарата). Обаче с леко потупване с два пръста до като се опитва да се отвори сверкавицата, се отваря и си бачка. И последно забелязах, че има пукнато на екранчето във визьора, като от дясно не свети нищо от индикациите, а от ляво светят всички чертички. Настройвам го като гледам дисплея и така снимам. Мисля на това тяло да сложа дългия обектив 55-250, а 1100D да си остане с китовия обектив за сега. Заслужава ли си да се занимавам да го пращам в сервиз или и така да си снимам с него? Все пак тези проблеми не се отразяват на снимките!
Аватар
plamen74
Нов
Нов|Нов|Нова

Потребители Информация Потребители Информация

Re: Въпрос за Canon 550Д с няколко проблема

Мнениеот jordan_rusev » 22 Сеп. 2017, 14:07

Можеш да отидеш да видиш колко ще струва ремонта и ако не е много да го оставиш.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Фото техника - дигитални камери и обективи