• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Сток сайт COLOURBOX

Ключови думи за тази тема
Сток сайт COLOURBOX Сток сайт COLOURBOX беше fotolia пък искам скоро друг винаги къде ама ама добри дслр продажби продажби продажби

Сток сайт COLOURBOX

Мнениеот MonumentalDoom » 05 Окт. 2015, 16:08

Скоро се регистрирах в този сайт. Вече имам 2 продажби. Приеха ми 99% от снимките.

https://www.colourbox.com
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал
Напреднал|Напреднал|Напреднала

Потребители Информация Потребители Информация

Re: Сток сайт COLOURBOX

Мнениеот jordan_rusev » 06 Окт. 2015, 09:20

Иска се да се качат 14 снимки за одобрение на фотографа.
Имат FTP което е хубаво, могат да се качват видеа - пак хубаво, ама много нисък рейт за фотографите - 20%
2.4 Payments
Colourbox shall pay to the Supplier a royalty of 20 percent (20%) of the non-taxed sales price charged for each download of the Supplier's image, vector or video. For example, from a single download sale of €9.50 the Supplier receives €1.90, from a subscription download sale of €3 the Supplier receives €0.60, from a subscription download sale of €2 the Supplier receives €0.40, and from a subscription download sale of €1 the Supplier receives €0.20. Different subscription plans and campaigns may result in different sales prices, but the Supplier is always guaranteed a minimum payment of €0.20 per download. Sales prices are subject to the exchange rates obtained daily from Denmark's National Bank. Under the Educational License, Colourbox allows the Licensees downloads of Material for non-commercial purposes only; in this case, Colourbox does not receive payment and Suppliers receive no royalty. If Licensees use Materials for commercial purposes, the Supplier will receive full royalty. Royalty is paid to the Supplier on a weekly basis and is done no later than one month after the Supplier's earnings have reached €100. The Supplier is solely responsible for updating his/her payment information on the Colourbox Supplier site so that Colourbox can process the payments.

Понякога много ме хваща яд как мръсно ни извиват ръцете, те взимат 80% а за нас 20%. И с тия subscriptions някак съвсем обезценяват целия ни труд, 20 цента за снимка :conf
Много се изтарикатиха всички, ама това е защото всеки втори хваща ДСЛР-а и почна да качва.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Мнениеот MonumentalDoom » 07 Окт. 2015, 09:57

Ами ако се замислиш всички го правят.И в 123 и в Fotolia имам продажби по 0.20....е редки са , но ги има. Например в Fotolia най-скъпо продадената ми снимка е за 30 кредита...за мен очислението е 6.90 кредита. Сайта винаги печели повече, но пък осигуряват пазар.
Аватар
MonumentalDoom
Напреднал

Мнениеот jordan_rusev » 20 Окт. 2015, 11:55

2 събскрупшън продажби на 2 от най-вървежните ми видеа за по 0.20 цента ме накараха моментално да изтрия видеата си. Разбирам събскрипшъни за снимки (все пак да стоят на харда полза няма) ама видео да се продава за по €1 и фотографа да получава 0.20 цента не мога да го преглътна.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Мнениеот zak » 31 Окт. 2015, 14:50

Здравейте, искам да попитам как да кача тези 14 снимки. Не мога да издиря точно от къде се качват. Благодаря предварително. Поздрави.
Аватар
zak
Нов
Нов|Нов|Нова

Мнениеот jordan_rusev » 02 Ноемв. 2015, 11:30

Аз не се сещам и ми е трудно да ти кажа защото сега интерфейса се смени. Ако искаш направи print-screen качи го в prikachi.com да видим. Мисля че беше някъде в профилната страница.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Мнениеот ba11istic » 30 Ян. 2018, 18:12

Абе колеги замислям се да кача клипчета в тоя сайт.... Но като гледам Дакатаа какво е писал ,че за по 0,20 цента клип.. :cry :cry :cry и май няма смисъл. Някой качвал ли е продавал ли е друг ?
Аватар
ba11istic
Напреднал

Мнениеот jordan_rusev » 03 Фев. 2018, 15:00

Качвам само кратки и не толкова добри видеа. Тия дето "преди да ги изтрия". Тъпото е че искат да са mov.
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми

Върни се към Сток сайтове