• Login/Out
  • Влез
    Потребителско име:
    Парола:

Забравих си паролата
    Препрати активиращ e-mail
    Вкарвай ме автоматично всеки път
    Скрий ме

• Детска фотосесия
  • Детска и семейна фотосесия
  • РЕКЛАМИРАЙ
  • Натурален пчелен мед град Трявна
  • СТОК САЙТОВЕ

Как да си изтегля парите от PayPal ?

Ключови думи за тази тема
Как да си изтегля парите от PayPal ? Как да си изтегля парите от PayPal ? два пари почти карта освен вариант имате https ползва пъти фотограф направих парите парите възможно

Как да си изтегля парите от PayPal ?

Мнениеот jordan_rusev » 17 Апр. 2019, 15:54

Като сток фотограф ще трупате пари в PayPal акаунта си. За да ги изтеглите (ако нямате намерение да плащате с PayPal) и харчите където си искате вариантите са два- Да свържете в Paypal карта или Банкова сметка.

От тези два варианта по-добрия е да свържете карта защото като свържете банкова сметка PayPal превалутира парите Ви към Евро защото банковата сметка е в ЕУ зоната. После като получите парите по сметката си банката ще ги превалутира още веднъж към лева с което два пъти ще загубите от курсовете за превалутиране. Освен това почти всички банки имат такси за входящи преводи, например в Райфайзен е 19лв.

Свързването на карта е по-прост процес и PayPal превалутира директно в лева.

Най-добрия вариант да си изтеглите парите е да си инсталирате приложение за електронни пари като например iCard дигитален портфейл:

Изтегляте приложението от Android App Store, инсталирате го, верифицирате се с видео чат през приложението всичко на всичко за 5 минути БЕЗПЛАТНО. След което ще Ви изпратят ВИЗА дебитна карта БЕЗПЛАТНО. Картата и сметката която Ви се открива НЯМАТ ТАКСИ защото е дружество за електронни пари, печелят само от трансакциите защото нямат разходи за клонове.

В Paypal можете да линкнете ВИРТУАЛНА карта. Аз направих точно така, свързах виртуална карта която си именовах PayPal, така не съм си вкарвал данните на пластиката. Отделно мога да я заключа през останало време в което не чакам PayPal да ми изпратят пари. Заключена не може да се ползва по никакъв начин.

Така спестявате от таксите на банките, спестявате за издаване на карта, имате безплатна сметка с IBAN, имате виртуални карти, можете да плащате с телефона си без това да минава през Google pay.
В сайта им можете да прочетете повече информация за ТАКСИ, или каквото Ви интересува. Това е възможно най-изгодния начин да си изтеглите парите от PayPal.
Ето кратко видео което обяснява процеса:
Аватар
jordan_rusev
Модератор
Модератор||

Потребители Информация Потребители Информация

Препоръчваме ви

• Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Подобни теми